Cenník

Jednorazový vstup

Vieme, že sa k nám tešíte a všetky služby a atrakcie kúpaliska chcete využiť naplno, a preto vám chceme ponúknuť v cene vstupného toho čo najviac.

U nás sa nemusíte báť, že okrem vstupného budete platiť za každú jazdu toboganom, prenájom ihriska na plážový volejbal, vstup na trampolínu či hranie stolného tenisu. To všetko už u nás máte v cene vstupného. A okrem toho aj parkovanie, wifi, detský kútik s hračkami, 80 voľne dostupných ležadiel (umiestnené pri 50m a 25m bazéne). V novej sezóne 2019 pribudla detská veža so šmykľavkou, 2-miestna hojdačka pre deti, detská trampolína pre deti.

 

 Typ  Celodenný jednorazový vstup Vstup po 16 hod.
Dospelí 5,50 € 3,50 €
Deti od 3 do 15 rokov 3,50 € 3,00 €
Seniori nad 62 rokov, ZŤP 4,00 € 3,00 €
Rodina (2 dospelí + 2 deti)  16,00 €

(ceny sú uvádzané vrátane DPH, platné od 15.júna 2019)

 

Permanentky 2019

Teší nás, že sa k nám radi vraciate a preto sme aj tento rok pre vás pripravili limitovanú ponuku permanentiek, ktoré vám pomôžu ušetriť.

Permanentky sú však na meno a neprenosné. Preto sú držitelia permanentky pre dospelých povinní preukázať sa na vyzvanie občianskym preukazom. Za pochopenie vopred ďakujeme.

 

 

 

Typ Cena
Celosezónna neprenosná permanentka pre deti do 17 rokov (vrátane) 30,00 €
Celosezónna neprenosná permanentka pre dospelých 80,00 €
Prenosná permanentka na 10 vstupov 49,00 €

(ceny sú uvádzané vrátane DPH, platné od 15.júna 2019)

 

 

 

 

 

MultiSport karta

V spolupráci s MultiSport kartou sme pre našich návštevníkov pripravili niečo špeciálne. Radi plávate, ale nechce sa vám kľučkovať pomedzi iných plavcov? Chcete si dať do tela hneď z rána a začať deň plný endorfínov? Príďte k nám na RANNÉ PLÁVANIE. Môžete naň využiť svoju MultiSport kartičku a máte to bez doplatku.

Držitelia MultiSport kartičky ju však môžu využiť aj na celodenný vstup, taktiež bez doplatku.

Pri návšteve si však, prosíme, v súlade s pravidlami MultiSport, pripravte občiansky preukaz na identifikáciu držiteľa karty.