Vybavenie kúpaliska

 

Na Matadorku s rodinou

Keď sa rozhodnete stráviť horúci letný deň s deťmi na kúpalisku, chcete mať všetko po ruke. Preto sme sa pri prípravách na letnú sezónu 2018 sústredili práve na rodiny s deťmi, aj s tými najmenšími. Čo všetko u nás nájdete:

 

Vyhrievaný detský bazénik

Komfort našich najmenších hostí je pre nás veľmi dôležitý. Veríme, že studená voda v  nemôže byť príjemná ani im a ani vám, rodičom a môže viesť k prechladnutiu. Preto sme zainvestovali do kompletnej rekonštrukcie, vďaka ktorej bude mať voda minimálnu teplotu 27°C. Aby sa detičky mohli vo vode dosýta vyšantiť.

Tobogan v cene vstupného

Na Matadorke sa nestretnete s tým, že by si vaše deti chodili od vás pýtať dodatočné drobné na tobogan. Rozumieme, že tobogan je pre deti každého veku nevyčerpateľným zdrojom zábavy, preto je prístupný každému a zadarmo. Tobogan púšťame v intervaloch (približne dvakrát za hodinu), prípadne na základe dopytu detí. Aktuálne informácie, kedy bude tobogan v prevádzke, vám ochotne poskytne plavčík.

Zóna pre deti s hračkami

Počas obeda, od 11.00 do 14.00 odporúčajú lekári zdržovať sa s deťmi mimo priame slnko. Preto sme od sezóny 2018 pripravili pre deti veľkú zónu s umelým kobercom a množstvom hračiek. Spoznajú tu nových kamarátov a vy už nemusíte nosiť množstvo hračiek. Okrem toho, počas akcií tu pomáhajú rozprúdiť zábavu naši animátori – kreslenie na tvár, hry, tvorivé dielničky.

Bezpečnosť
 

Bezpečnosť našich návštevníkom je pre nás mimoriadne dôležitá. Najmä deti sa počas hier nechajú často uniesť a zabudnú dávať na seba pozor. Pri ich pobyte vo vode na ich bezpečnosť neustále dozerajú naši certifikovaní plavčíci.

 

 

 

Užiť si slnečný deň

Ak prichádzate na kúpalisko, aby ste si oddýchli a opálili sa, určite oceníte novinky, ktoré sme pre vás prichystali:

 

Pohodlné ležadlá v cene vstupného

Nie každému vyhovuje šteklenie trávy a radšej preferuje pohodlie ležadla. Keďže návštevníkov Matadorky z roka na rok pribúda, dokúpili sme ďalšie ležadlá. Pozdĺž plaveckého bazéna ich nájdete 50. A sú, samozrejme, v cene vstupného. Prosíme vás len, aby ste ležadlá nepresúvali a neobsadzovali viac, ako sami využijete. Doprajete tak komfort aj iným návštevníkom.

Zrenovované toalety a prezliekarne

Každý rok sa snažíme investovať do zariadenia a vybavenia kúpaliska a kúsok po kúsku zrenovovať celý areál, vrátane bazénov a zázemia. Zainvestovali sme do zlepšeniadámskych aj pánskych toaliet  (nová dlažba, sanita aj zrkadlá), ako aj do vnútornýchprezliekacích kabínok pre ženy. V sezóne 2018 pre našich návštevníkov opätovne pripravujeme mobilné prezliekarne vonku na trávniku. Dúfame, že aj vďaka malým vylepšeniam sa u nás budete cítiť príjemnejšie a komfortnejšie.

Miešané alko aj nealko drinky

Nealkoholické mojito? Dobre vychladený čapovaný radler, Kofola alebo pivkoKrušovice 10°? Pre deti limonáda? Aj pre vás je synonymom pohody osvedčená kombinácia „slnko-voda-drink“? Ak vám pri pobyte na slnku či vo vode vysmädne, náš bar na trávniku s príjemným sedením má pre vás pripravenú širokú ponuku dobre vychladených nápojov. Našou špecialitou sú miešané alko aj nealko drinky. Príďte sa osviežiť.

Široká ponuka občerstvenia

Máte chuť na niečo malé, mrazené či niečo poriadne? Nanuky, kávu, čapované pivo Corgoň, Kofolu, hot-dogy, langoše, ale aj vyprážaný syr, grilovaný hermelín, sladké gofry a veľa ďalšieho nájdete v našom veľkom bufete na tribúne. Po novom máme v ponuke aj šalát s grilovaným kuracím mäsomči caprese šalát s mozzarelou a cherry paradajkami, ako aj jedlo pre najmenších návštevníkov. Zastavte sa, určite si niečo dobré vyberiete.  Kompletný nápojový lístok a menu nájdete už čoskoro aj tu u nás na stránke /hyperlink na cenník/.

Uzamykateľné skrinky

Chystáte sa do vody a chcete si svoje cennosti uložiť niekam do bezpečia? Pripravili sme pre vás 25 uzamykateľných skriniek, do ktorých si môžete na krátku uschovať vaše cennosti ako sú peňaženka, doklady, kľúče od auta či telefón. Nájdete ich hneď pri vstupnej bráne na kúpalisko, kľúčik si za celodenný poplatok 1,50 eur a vratnú zálohu 5 eur môžete vypýtať na pokladni.

Udržiavaný areál

Ležať na rozhorúčenom betóne alebo na slnkom spálenej tráve a nikde žiadny tieň? To sa vám na Matadorke určite nestane. O náš areál sa poctivo staráme, aby na vás vždy čakala naša zelená oáza. Uprednostňujete pred pokosenou trávou radšej pohodlie ležadla? V areáli ich máme 50a sú vám k dispozícii zadarmo, v cene vstupného.

Wifi zadarmo

Máte super fotku, ako ležíte s drinkom pri bazéne, či ako sa vaša ratolesť teší z kúpania a radi by ste ju zavesili na Facebook či Instagram? Vďaka našej wifi zadarmo už nemusíte čakať až na doma. Porozhliadnite sa okolo seba, heslo nepotrebujete.

Zbehnite na náš Facebook fanpage, kde sa dozviete viac o našich novinkách a pripravovaných akciách.

Parkovanie a MHD

Už niekoľko sezón sa snažíme o vaše pohodlie nielen v areáli, ale aj pri vstupe. Preto, sme si od súkromníka prenajali pre našich návštevníkov prenajíma priľahlé parkovisko, aby vždy pohodlne zaparkovali. Istotne vás poteší, že parkovné máte to od nás v cene vstupného, čiže zadarmo.

Tí, ktorí radšej využívajú MHD, sa až pred vchod dostanú vďaka linke číslo 80 (v grafikone sú to spoje označené písmenkami „h“ alebo „M“).