Športové aktivity

Plážový volejbal

Vzadu pri farebnom plote, sa nachádza pieskové ihrisko aj so sieťou na plážový volejbal. Ak je ihrisko voľné, neváhajte si ho aj so svojím tímom zabrať pre seba a dať si kúsok do tela. Ak so sebou nemáte loptu, plavčíci vám ju radi požičajú.

Stolný tenis

Pamätáte sa, ako deti sme pri tejto hre vedeli stráviť hodiny. Požičajte si od nás zadarmo rakety a loptičku a vyskúšajte s priateľmi či deťmi, či si ešte spomeniete na svoju formu zo školských čias. Stoly sa nachádzajú vedľa ihriska na plážový volejbal, rakety vám radi požičajúplavčíci.

Trampolína

Pre všetky deti sme pripravili aj veľkú trampolínu. A, samozrejme, zadarmo. Nájdete ju blízko malého detského bazénika (brodiska). Prosím, dodržiavajte však bezpečnostné pokyny uvedené na trampolíne.

 

 

Futbal s mini bránkami

Nielen malí, ale aj veľkí si u nás môžu zahrať futbal. Bránky sa nachádzajú v poobednom tieni stromov, neďaleko malého bazéna s toboganom. Ak nemáte so sebou futbalovú loptu, nezúfajte. Radi vám ju zadarmo požičajúplavčíci.

Bedminton

Vieme, že radi športujete, preto našu ponuku športových aktivít rozšírili túto sezónu aj o ihrisko na bedminton. Ihrisko so sieťou nájdete v blízkosti plážového volejbalu. Rakety aj s košíkom si môžete zadarmo požičať u plavčíkov.