Permanentky na sezónu 2018 sú v predaji

Pre našich verných zákazníkov sme aj túto sezónu pripravili 3 typy permanentiek, vďaka ktorým si leto u nás skutočne užijú, a navyše za zvýhodnenú cenu.

Pre deti do 17 rokov (vrátane), máme celosezónnu neprenosnú detskú permanentku za 25 eur, ktorá sa vám oplatí sa k nám chystáte viackrát ako 8-krát za sezónu.

Pre dospelých sme si prichystali 2 typy permanentiek – buď prenosnú na 10 vstupov, ktorú môžete zdieľať s kýmkoľvek a využiť môžete naraz aj viacero vstupov v rovnaký deň. Ak plánujete chodiť často, rozhodne vám odporúčame zakúpiť si celosezónnu neprenosnú permanentku pre dospelých. Ešte doplníme, že permanentka na 10 vstupov stojí túto sezónu 40 eur, celosezónna permanentka pre dospelého 80 eur. Pripomíname, že permanentiek ponúkame len obmedzené množstvo a po ich vypredaní už ďalšie permanentky vystavovať nebudeme.

Permanentku si môžete v predpredaji rezervovať prostredníctvom súkromnej správy na našom profile na facebooku www.facebook.com/kupaliskomatadorkaofficial (permanentku si následne vyzdvihnete a zaplatíte na pokladni kúpaliska) alebo si ju môžete kúpiť priamo na pokladni, a to od prvého dňa prevádzky.

Dobrou správou je, že od tejto sezóny môžete u nás na pokladni platiť aj platobnou kartou.

Zároveň pripomíname, že detičky do 2 rokov (vrátane) majú k nám vstup zadarmo.