Kontakt

 

 

Kontakty

Email:
kupaliskomatadorka.kontakt@gmail.com

Telefónne číslo
na pokladňu:
———–
(v čase prevádzkových hodín)

Adresa kúpaliska:

Údernícka 20,
851 01 Bratislava – Petržalka

 

Otváracie hodiny

Kúpalisko Matadorka sa snažíme otvoriť vždy, keď nám to počasie dovolí. V prípade nepriaznivého počasia je zatvorené – aktuálne info vždy na FB, webe a google.

Pondelok 10:00 19:00
Utorok 10:00 19:00
Streda     10:00 19:00
Štvrtok    10:00 19:00
Piatok     10:00 19:00
Sobota       10:00 19:00
Nedeľa       10:00 19:00

Upozornenie

Kúpalisko je zatvorené v prípade, že predpoveď na najbližšie dni hlási nepriaznivé počasie, kedy teplota vzduchu klesne pod 25°C, hlásia trvalý dážď, vietor, premenlivé počasie, oblačno, prehánky a búrky a pod.). Rovnako si vyhradzujeme právo neotvoriť kúpalisko počas sanačných dní (po búrke, čistenia bazénov alebo výmeny bazénovej vody v súlade s hygienickými predpismi) alebo havárie – ktorá ohrozuje bezpečnosť návštevníkov. Ak ste si nie istý, či je v daný deň kúpalisko otvorené, sledujte nás na našej FB stránke , kde dávame priebežné informácie o otváracích hodinách. Za pochopenie vám ďakujeme.

 

Ranné plávanie

začíname od 22.06.2021 

V spolupráci s MultiSport kartou sme pripravili pre milovníkov aktívneho životného štýlu pilotný projekt RANNÉHO PLÁVANIA vo veľkom plaveckom bazéne. Pri preukázaní sa kartou Multisport máte u nás ranné plávanie zadarmo, pre ostatných 3,50 EUR.

Príďte si k nám zaplávať, v utorok alebo vo štvrtok od 7.00 do 8.30 hod, teda ak nás počasie nezradí.

Keďže sa však jedná o pilotný projekt, ponuka zatiaľ platí len pre držiteľov MultiSport karty a jednorázové vstupné ani permanentku pre širokú verejnosť zatiaľ nie je možné si zakúpiť. Pevne však veríme, že ak bude pilotný projekt úspešný, ranné plávanie budeme môcť ponúknuť aj ďalším záujemcom už čoskoro.

     

   

Ako sa k nám dostanete

Autom, na bicykli, autobusom, pešo či vlakom – odvšadiaľ máte k nám blízko. Pre tých, čo u nás nikdy neboli, zadajte do navigácie našu adresu: Údernícka 20, Bratislava-Petržalka. Kúpalisko sa nachádza v tesnej blízkosti Vienna Gate a ŽST Petržalka.

Ak sa bojíte, že k nám netrafíte, využite MHD – autobus číslo 80 stojí priamo pred vchodom ( v grafikone sú to spoje označené písmenkami „h“ alebo „M“).

Ak prichádzate autom, máme pre vás dobrú správu – parkovisko pred kúpaliskom je rozľahlé a v cene vstupného.

K dispozícii máme priamo pred vchodom aj stojan na bicykle.