Cenník

Jednorazový vstup 2021

Vieme, že sa k nám tešíte a všetky služby a atrakcie kúpaliska chcete využiť naplno, a preto vám chceme ponúknuť v cene vstupného toho čo najviac.

U nás sa nemusíte báť, že okrem vstupného budete platiť za jazdu na tobogane, prenájom ihriska na plážový volejbal, vstup na trampolínu či hranie stolného tenisu. To všetko už u nás máte v cene vstupného. A okrem toho aj parkovanie pred kúpaliskom (návštevníci kúpaliska majú vstup na parkovisko povolení), wifi, detský kútik s hračkami, 2-miestnu hojdačku pre deti, detskú trampolínu pre malé detičky, detskú vežu so šmykľavkou do bazénika, futbalové bránky80 voľne dostupných ležadiel (umiestnené pri 50m a 25m bazéne). 

 Typ  Celodenný jednorazový vstup Vstup po 16 hod.
Dospelí 6,00 € 4,00 €
Deti od 3 do 15 rokov 3,50 € 3,00 €
Seniori nad 62 rokov, ZŤP 4,50 € 4,00 €
Rodina (2 dospelí + 2 deti)  17,00 €

(ceny sú uvádzané vrátane DPH, platné od 19.júna 2021)

 

Permanentky 2021

Teší nás, že sa k nám radi vraciate a preto sme aj tento rok pre vás pripravili limitovanú ponuku permanentiek, ktoré vám pomôžu ušetriť.

Permanentky sú však na meno a neprenosné. Preto sú držitelia permanentky pre dospelých povinní preukázať sa na vyzvanie občianskym preukazom. Za pochopenie vopred ďakujeme.

 

Typ  Cena
Celosezónna neprenosná permanentka pre deti do 17 rokov (vrátane) 30,00 €
Celosezónna neprenosná permanentka pre dospelých 80,00 €
Prenosná permanentka na 10 vstupov 55,00 €

(ceny sú uvádzané vrátane DPH, platné od 19.júna 2021)

 

 

 

 

 

MultiSport karta 2021

V spolupráci s MultiSport kartou sme pre našich návštevníkov pripravili niečo špeciálne. Radi plávate, ale nechce sa vám kľučkovať pomedzi iných plavcov? Chcete si dať do tela hneď z rána a začať deň plný endorfínov? Príďte si k nám ráno od 7.00 do 8.30 hod. zaplávať v určených dňoch UTOROK / ŠTVRTOK a načerpajte pozitívnu energiu na celý deň  Pre držiteľov MULTISPORT-KARTY zdarma, pre ostatných plavcov poplatok 3,50 EUR. V rámci ranného plávania je povolený vstup do areálu kúpaliska aj s BICYKLOM Okrem ranného plávania môžu držitelia túto MultiSport-kartu využiť aj na celodenný vstup, taktiež bez doplatku.

Pri návšteve si však, prosíme, v súlade s pravidlami MultiSport, pripravte občiansky preukaz na identifikáciu držiteľa karty.