BABIE LETO NA MATADORKE – PRÍĎTE SI ZAPLÁVAŤ!

🍁🍂☀️ Na vašu žiadosť a aj vďaka tomu, že vyzerá, že po víkende sa nám aspoň čiastočne vráti príjemné teplé počasie, sme sa rozhodli, že potešíme všetkých plavcov 😊 V týždni od 10. do 13. septembra (vrátane), budete mať opäť možnosť si prísť k nám ZAPLÁVAŤ DO VEĽKÉHO PLAVECKÉHO BAZÉNA, a to buď v ranných hodinách od 7.00 do 9.00 hod. alebo po práci od 15.00 do 18.00 hod. Aj RANNÉ A POOBEDNÉ PLÁVANIE je určené VŠETKÝM návštevníkom, ako držiteľom MultiSport karty, tak aj širokej verejnosti. Cena jednorazového vstupu bude 3 eurá.

Keďže v piatok 14. septembra má prísť ochladenie, počas víkendu (od 14. do 16. septembra) bude kúpalisko ZATVORENÉ.
Od pondelka však zase začíname s jesenným plávaním. Keďže na ranné plávanie chodilo len zopár návštevníkov, rozhodli sme sa, že v týždni od 17. do 21. septembra si budete môcť prísť zaplávať POOBEDE a to od 14.00 do 17.30 hod.

Návštevníkov však upozorňujeme, že letná sezóna bola ukončená, preto sú malý detský bazénik pre najmenšie detičky, ako aj relaxačný bazén s toboganom odstavené. Mimo prevádzku budú aj Bar na trávniku a Bufet na terase. Samozrejme, ležadlá, sprchy, šatne, toalety vám budú plne k dispozícii.
JESENNÉMU PLÁVANIU NA MATADORKE ZDAR! 😊

OD SOBOTY 22. SEPTEMBRA BUDE KÚPALISTKO MATADORKA ZATVORENÉ A SEZÓNA 2018 BUDE DEFINITÍVNE UKONĆENÁ. Ďakujeme vám za našu návštevu v sezóne 2018 a tešíme sa na vás tú nasledujúcu.